همواره به روز باشید

ورود به فروشگاه

مناسب ترین وزن پاکت قهوه کدام است؟


کدام بسته قهوه رئیس برای شما مناسب است

در این مقاله می خواهیم با انواع بسته بندی قهوه های رئیس آشنا شویم تا بتوانیم از بین آنها بهترین انتخاب را داشته باشیم. قهوه رئیس از سال ۱۳۸۰ توانسته است براساس تحقیقات صورت گرفته از ذائقه ایرانی جایگاه خاصی را در بین طرفداران قهوه در ایران پیدا کند که امروزه هر فرد قادر است بسته به سلیقه و نیاز خود از بین انواع متنوع دانه های قهوه در سراسر ایران آن را خریداری نماید.

کدام بسته قهوه رئیس برای شما مناسب است

پاکت های یک کیلوگرمی و چهار کیلوگرمی قهوه رئیس

همانطور که می دانید انواع قهوه های رئیس علاوه بر پاکت های ۲۵۰ گرمی، پاکت های یک کیلوگرمی و چهار کیلوگرمی نیز دارند. بسته های با وزن بالا در حال حاضر بیشترین کاربرد را برای مصارف کافه ها، رستوران ها و هتل ها دارا می باشند و حتی در بعضی از کافه های پر تردد میزان مصرف روزانه به چند ده کیلو می رسد که به طبع استفاده از پاکت های ۴ کیلویی را برای ایشان در اولویت قرار می دهد. البته در نگاه اول شاید بسته های ۲۵۰ گرمی برای استفاده خانگی و بسته های یک کیلو و چهار کیلو بیشتر برای کافه ها مناسب بیاید اما در واقع برای تمام کسانی که مصرف قهوه روزانه آنها حجم قابل توجهی می باشد استفاده پاکت های یک و چهار کیلو از نظر اقتصادی و همچنین صرفه جویی در زمان برای خرید آنها به صرفه تر می باشد. نکته دیگری که در استفاده پاکت ها با وزن بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد حفظ و نگهداری عطر و طعم قهوه می باشد که بی شک مهمترین نکته برای عدم سفارش بسته های قهوه یک و چهار کیلوگرمی است ، در مورد نگهداری دانه قهوه  پیش از این در مقاله ای توضیحات مفصلی را ارائه دادیم اما در اینجا می خواهیم به بسته بندی پاکت های قهوه اشاره کنیم که تاثیر فراوانی در حفظ عطر آن دارد. مجموعه رئیس می کوشد بسته بندی ها را مطابق استاندارد های جهانی تولید کند تا قهوه تازه ارائه شده تا چندین ماه کیفیت روز اول خود را حفظ نماید. در بسته های ۴ کیلوگرمی همانند بسته های ۲۵۰ گرمی این امکان بوسیله زیپ کیپ برای مصرف کنندگان فراهم شده است که پس از هر بار استفاده پاکت به راحتی بسته و امکان هرگونه تماس با هوای بیرون را نداشته باشد، بدین ترتیب قهوه مورد استفاده در این پاکت برای چندین ماه تازگی ( Fresh Roast ) خود را حفظ می نماید. شایان ذکر است که در این بسته بندی ها یک سوپاپ یکطرفه نیز تعبیه شده است تا گاز دی اکسید کربن ( CO2 ) متصاعد از قهوه تازه را به خارج از آن هدایت نماید. همچنین از نفوذ هوا به داخل پاکت جلوگیری به عمل می آورد که باعث تازه ماندن دانه قهوه می شود . شما نیز می توانید قهوه مورد نظر خود را از بین پاکت های ۲۵۰ گرمی، یک کیلو گرمی و چهار کیلوگرمی با اطمینان خاطر از حفظ عطر و طعم آن صرفا بر اساس میزان مصرف قهوه خود انتخاب نمایید.

2 دیدگاه “مناسب ترین وزن پاکت قهوه کدام است؟

کریستین

این دسته بندی وزنی خیلی مفیده ولی برای من که طعم ترش کلمبیا لایت رو می پسندم این مزیت وجود نداره. پرسش اینه که چرا قهوه کلمبیا بایت فقط در بسته های ۲۵۰ گرمی موجوده؟

پاسخ
کافه رئیس

سلام
برای حفظ عطر و طعم قهوه لایت مصارف خانگی بهتر است این قهوه در بسته بندی هایی با وزن کمتر ( ۲۵۰ گرمی ) تهیه شود .

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *