قوانین و مقررات

مشتری عزیز برای استفاده صحیح شما از خدمات رئیس شرایط و مقرراتی در اینجا بیان می‌شود که لازم است حتما با دقت مطالعه بفرمایید.

استفاده شما از خدمات سایت ریتاپی، ورود به حساب کاربری و استفاده از امکانات سایت و همچنین ثبت سفارش و انجام خرید از رئیس، به معنای آگاه بودن از این مقررات و پذیرفتن آن‌هاست.

تمامی مراحلی که برای دستیابی به خدمات ریتاپی انجام می‌شود براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است و در مقابل کاربر نیز باید قوانین مرتبط به کاربر را عایت کند. تغییراتی که در روند خدمات ریتاپی در آینده ممکن است اتفاق بیفتد، در اینجا اعلام می‌گردد و شما با توافق خود اعلام می‌دارید که هرگونه تغییری را در آینده نیز می‌پذیرید.

مشتری یا کاربر کیست؟

شخصی است که با ورود مشخصات خود در سایت رئیس ثبت نام کرده و اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس‌های رئیس کند.

ارتباطات الکترونیکی

در زمان استفاده از خدمات ریتاپی، ثبت سفارش، ایمیل زدن به ریتاپی و ..... شما در حال انجام ارتباط الکترونیکی با ریتاپی هستید و در صورتی که همه روندهای ثبت نام و ساخت حساب کاربری درست باشد، شما به ریتاپی اجازه داده‌اید که او هم از این طرق با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کند، دقت داشته باشید که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید و در حساب کاربریتان وجود دارد، به منزله تایید از جانب شماست و کارشناسان ریتاپی از طریق آن‌ها با شما در ارتباط خواهند بود.

ریتاپی با استفاده از این اطلاعات امکان دارد اخبار کالاهای جدید، تخفیفات و .... را برای شما ارسال کند، شما می‌توانید در صورت عدم تمایل به دریافت آن‌ها، لغو اشتراک خبرنامه را انتخاب کنید.

حریم شخصی

سایت ریتاپی نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی شما به عمل می‌آورد و همواره برای هرچه ایمن‌تر کردن اطلاعات شما، در حال توسعه است. شما می‌توانید با خیال راحت از سایت استفاده کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا شرکت دیگری قرار نمی‌گیرد، مگر با حکم قضایی از مراجع ذی صلاح.

همه تصاویر، طرح‌های گرافیکی، متن، محصولات و .... در این سایت مختص رئیس است و هرگونه استفاده از آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

در هنگام استفاده از هریک از خدمات رئیس و ورد به حساب کاربری، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورشان هستند و تمامی مسئولیت‌هایی که با حساب کاربری آن‌ها صورت می‌گیرد، مسئولیتشان به عهده خود کاربر است.

 

ساعات کاری و آدرس شرکت کافه رئیس

شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۲۰

پنج شنبه ها  ۸:۳۰ الی ۱۵

جمعه‌ها و ساعات دیگر پس از گرفتن پیغام شما عزیزان در اولین ساعت روز کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.

در صورت نیاز مبرم به پشتیبانی سریع، از طریق فرم مربوطه در بخش تماس با مای سایت و در شبکه های اجتماعی پیام خود را ارسال نمایید .

((در صورت هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس و یا ایمیل زیر ارتباط برقرار کنید))

شماره تماس : ۸۸۰۵۰۲۱۵-۰۲۱

info@raeescoffee.com

تنها سایت مجاز و شعبه فروش اینترنتی به آدرس www.raeescoffee.com می‌باشد.