رئیس حامی اولین همایش فریلنسینگ (فریلند)

image

در چند سال اخیر، تمایل افراد به خوداشتغالی (فریلنسینگ) افزایش یافته و متناسب با آن، بستر رشد آنها نیز فراهم شده است. اگرچه فریلنسرها برای خودشان کار میکنند، اما این کار هم چارچوب‌هایی دارد که دانستن آنها به پیشرفت و موفقیت بیشتر این افراد کمک میکند.
همایش فریلند شامل سخنرانی، کارگاههایی برای آموزش اصول فریلنسینگ و پنل گفت و گو درباره مزایا و مشکلات رایج فریلنسرها میشود. علاوه بر این، بخشی نیز به گفت و گو درباره فریلنسینگ برای توانیابان اختصاص یافته است. از افراد با تجربه‌ای برای سخنرانی در همایش دعوت شده که میتوانید در سایت رویداد به آدرس freelanday.ir با آنها بیشتر آشنا شوید. در کنار همایش، نمایشگاهی نیز با حضور تعدادی از استارتاپ‌ها برگزار میشود تا افراد علاقه‌مند به فریلنسینگ بتوانند مهارت‌ها و امکانات مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنند.

همایش بزرگ فریلند که اولین در نوع خود محسوب میشود، در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد و میزبان ۵٠٠ نفر از افراد باتجربه و علاقه‌مندان فریلنسینگ خواهد بود. این همایش ٢٢ شهریور از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار میشود. برای تهیه بلیت شرکت در رویداد به سایت فریلند مراجعه نمایید.
در ضمن می‌توانید از کد raeescoffee برای دریافت ۳۰% تخفیف حضور در رویداد استفاده کنید.